Sürdürülebilirlik

Hitachi Küresel Sürdürülebilirlik

Hitachi hükümetlerin, şehirlerin ve müşterilerin karbon azaltmasına yardımcı olan bir iklim değişikliği inovatörüdür.

Product and Services

Bilişim Teknolojisi & Danışmanlık

Hitachi, danışmanlık, sistem entegrasyonu, işletme, bakım ve desteğe kadar tüm sistem yaşam döngüsü boyunca müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan BT hizmetleri sunmaktadır. Nesnelerin interneti çağının küresel bir ortağı olan Hitachi, çok çeşitli iş alanları için benzersiz bir şekilde uyarlanmış büyük veri, dijital dönüşüm, makine öğrenimi, yapay zeka ve diğer birçok alanda uzmanlık sağlar.

Product and Services

Ulaştırma ve Mobilite

Demiryolu endüstrisinde Hitachi, haddehane, çekiş ekipmanları, sinyalizasyon, trafik yönetim sistemleri ve bakım depoları sunan tüm sistemin tedarikçisidir. Ayrıca otomotiv endüstrisi için birçok tanınmış araç üreticisine yüksek kaliteli bileşenler tedarik etmektedir. Otomotiv sistemlerimiz motor yönetimi, elektrikli güç aktarma organları, sürücü kontrolü ve araç bilgilerini içerir.

Product and Services

Medikal ve Saǧlık Hizmetleri

Hitachi tıp ve sağlık sektörüne en gelişmiş ürün ve sistemleri sunar. Son teknoloji harikası Partikül Işın Tedavisi Sistemleri ve Klinik Teşhis Sistemleri ile toplumun ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. 

Product and Services

Endüstriyel Bileşenler ve Cihazlar

Hitachi Grubunun ileri teknolojilerinden yararlanarak, bilgi toplumunu destekleyen, yarı iletken imalat ekipmanı, elektronik parça işleme ekipmanı ve elektronik cihazlar gibi sistemler sunuyoruz. Enerji tasarrufu çözümlerimiz, toplumun çevreye olan olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcı oluyor.

Product and Services

Ev Aletleri

Hitachi, toplumda çevresel etkinin azaltılmasına yardımcı olan, enerji açısından verimli tüketici elektroniği ürünleri sunmaktadır.

Product and Services

Tedarik

Hitachi Europe Değer Zinciri Entegrasyon Grubu, EMEA çapındaki tüm Hitachi Grup şirketleri için parça ve hizmet tedariki sağlamaktadır. 

Product and Services

Analitik Cihazlar

Hitachi bir dizi süper hassas analitik cihazlar tasarlıyor ve geliştiriyor Profesyonel analitik ekipman serimiz bilim insanlarının çok önemli verileri toplayabilmesini ve her türlü ölçümü yapabilmesini kolaylaştırıyor.

Product and Services

Enerji

Hitachi dünya genelinde son derece verimli, güvenilir ve geniş bir güç üretim, iletim ve dağıtım sistemleri yelpazesi geliştirmekte ve tedarik etmektedir. Aynı zamanda akıllı şehir enerji çözümleri de sunuyoruz.

Product and Services

Strategic Corporate Venturing

Stratejik Kurumsal Girişim Sermayesi (sCVC), yoğun işbirliği ve ortaklık yoluyla Hitachi şirketleri ile dünya çapında girişimciler arasında her iki tarafın da kazançlı çıkacağı bir durum oluşturmaktadır. Girişim Sermayesi stratejik istikamete kesinlik kazandırarak hem startup’lar hem de Hitachi Group şirketleri açısından büyüme fırsatları sunmaktadır. Hitachi, 2019 yılında Avrupa, İsrail ve Kuzey Amerika bölgelerine odaklanarak Hitachi Ventures isimli sCVC Birimini kurdu. Hitachi’nin Kurumsal Girişimcilik Ofisiyle yakın işbirliği içinde Hitachi için seçilen inovasyon alanlarını belirliyor, ilgili iş birimlerini portföy şirketlerimizle birleştiriyor ve ortaklık ve karşılıklı işbirliği başlatmak için durmadan çalışıyoruz.

Ekibimize katılın

Üstün teknoloji ve ürünlerin geliştirilmesi ile topluma katkı sağlamaktan heyecan duyan bir şirketiz.
 
Çığır açan Sosyal İnovasyonlarda iş birliği yapmak isteyen insanlara değer veriyoruz.